PERUUTUSPAIKAT JA SARJAVAIHDOT

Haluan vaihtaa sarjaa

Haluan perua/siirtää osallistumisen ensi vuoteen

Haluan ostaa/myydä peruutuspaikan

Osta & Myy / Buy & sell entries

Nimi
Sähköposti
Puhelin
Syötä viereinen turvakoodi
Viesti
Viesti Yhteystiedot Sarja

Hei olen hyvässä hapessa ja mieleni tekee mäkimaastoon. Jos sinulla on, mitä kaipaan (peruutuspaikka 43 km) niin ostan pois.

Lue lisää

Teppo Testaaja
0400 123456
teppo.testaaja@musta-aukko.fi

43 km Naiset ja miehet

Jos peruutuspaikkaa vapautuu, olen kiinnostunut kokemaan tapahtumaa ensimmäistä kertaa.

Lue lisää

Tarmo Hiltula
0443542086
tarmohiltula@hotmail.com

13,5 km

Haluisin ostaa 2 paikkaa sarjaan 14km.

Lue lisää

Erica Grahn
0504300098
Erica_grahn@hotmail.com

13,5 km

Olisin halukas ostamaan paikan 65km jos joltain liikenee.

Lue lisää

Teemu Koivunen
0405841732
teemu.koivunen7@gmail.com

65 km

Ostan peruutuspaikan naiset 14km sarjaan

Lue lisää

Heini Kananen
0503077196
heini.kananen@hotmail.com

13,5 km

Ostaisin sarjaan naiset 43 retki 2 paikkaa

Lue lisää

Tuija Mononen
+3725178419
tuija.mononen@gmail.com

42,5 km Retki

Ostan paikan 14 km tai 43 Retki. Kiitos! :)

Lue lisää

Anna Kyppö
+358407759011
anna.kyppo@jyu.fi

13,5 km

Ei ollut arpaonnea, mutta Kolin hienoihin maastoihin juoksuporukan matkaan haluaisin.Ostan paikan M14 km.

Lue lisää

Pauli Ruotsalainen
0505223937
ruotsalainenpauli@gmail.com

13,5 km

Hii-op! Ostan 43km paikan!

Lue lisää

Sanna Luotio
0440160180
sanna.luotio@gmail.com

43 km Naiset ja miehet

Hei! Naiset 13,5 km ostaisin peruutuspaikan koska arpaonni ei suosinut minua.

Lue lisää

Tuula Antikainen
0405093305
tuula.antikainen@saunalahti.fi

13,5 km

pliiis pliis!

Lue lisää

Mika Laiti
040 569 8419
mihkal@gmail.com

65 km

Lunastaisin mieluusti paikan 65 km:lle. Vaikka tuolla jokusen kilometrin juossut, eteläpää on vielä kokematta.

Lue lisää

Marko Niemelä
050-3061585
niemela@iki.fi

65 km

Haluaisin ostaa paikan naisten 13,5km sarjaan. Harmittaa kovasti kun ei arpaonni suosinut tällä kertaa.

Lue lisää

Mari Kaasinen
0503600709
mari.kaasinen@nic.fi

13,5 km

Ostan 65 tai 42 matkan! Pakko päästä vaaroille :)

Lue lisää

Mira Makkonen
0505388393
miukumakkonen@gmail.com

65 km

Ostan mielelläni kilpailupaikan 13,5 km reitille. Mieheni tulee juoksemaan maratonmatkan ja olisi itsekin kiva päästä kokeilemaan Kolin polkuja.

Lue lisää

Aino Varila
0503720097
ainomarjaleena@gmail.com

13,5 km

Hei, ostan paikan 65 km, jos joku innokas on valmis myymään.

Lue lisää

Päivi Leppänen
0401361016
helinapaivi@gmail.com

65 km

Ostetaan paikka 13.5km matkalle miesten sarjaan. Yht.otot puhelimitse.

Lue lisää

Janne Hytti
0469225970
janne.hytti@europe.com

13,5 km

Ostetaan kaksi paikkaa 42km matkalle! Ilmoittautuminen meni itseltä ohi.

Lue lisää

Sara Meronen
0400257086
Sara.meronen@aalto.fi

43 km Naiset ja miehet

Haluan ostaa mahdollisen peruutuspaikan. Ystävällisin terveisin, Ossi Karppinen

Lue lisää

Ossi Karppinen
0409629868
ossi.karppinen@lootustalo.fi

43 km Naiset ja miehet

Ostaisin paikan 13,5 sarjaan!

Lue lisää

MILLA TUKIAINEN
0505923248
millatukiainen@luukku.com

13,5 km

Josa joku 65 km osallistumisoikeuden lunastaneista tuli katumapäälle, niin ei hätää minä voin sen ostaa / vaihtaa 42,5 matkalle.

Lue lisää

Arto Vartiainen
0409223630
artovartiainen@hotmail.com

65 km

Myöhästyin ilmoittautumisesta, mutta haluaisin päästä ensimmäistä kertaa juoksemaan Kolille. Haluaisin ostaa paikan 42,5 km matkalle.

Lue lisää

Liisa Jurmu
0405312224
liisa.jurmu@gmail.com

43 km Naiset ja miehet

Joko 65km tai 42km kumpikin käy

Lue lisää

Pasi Mäntylä
0405143901
Pasim74@gmail.com

65 km

Haluaisin ostaa paikan 42,5km matkalle

Lue lisää

Tommi Heikkilä
0451315029
Tommi.heikkila@icloud.com

43 km Naiset ja miehet

Olisipa mukava päästä juoksemaan joko 65km tai 42,5 km. Retkisarja kävisi myös mainiosti. :)

Lue lisää

Minna Laakkonen
050 3662441
minna.laakkonen@suonenjoki.fi

65 km

Myy mulle paikkasi, nukuin onneni ohi :-)

Lue lisää

Mari
0408605741
Mh.rasanen@gmail.com

42,5 km Retki

Vaarat houkuttaa, tahtoisin mukaan...

Lue lisää

Satu Henriksson
0408605744
Sajohe14@gmail.com

43 km Naiset ja miehet

Hei vain! Ostaisin mielelläni lipun 13,5 km matkalle, lippu jäi tällä kertaa muutoin saamatta ja viime vuonna en päässyt paikalle, olisi kovin hienoa tällä kertaa :)

Lue lisää

Anna-Riikka Vehviläinen
0445922600
annariikkakaarina@live.com

13,5 km

Haluaisin ostaa paikan 43km matkalle koska Koli vaan on niin hieno paikka juosta!

Lue lisää

Sanna Karvinen
0453524721
sannakarvinen@luukku.com

43 km Naiset ja miehet

Tarvitsen paikan 65km valmentaja sanoi että tulet kolmen joukossa maaliin sitten se on juostava.

Lue lisää

Markus Ronkainen
0400450037
markusti.ronkainen@gmail.com

65 km

Hei, tarvisin osanottomahdollisuuden BUFF Trail Tour- sarjan viimeiseen osakilpailuun M42,5 km sarjaan. t.Jussi

Lue lisää

Jussi Haikka
0451362007
jussi.haikka@outlook.com

43 km Naiset ja miehet

Sairastelujen jälkeen tekisi mieli lähteä parantamaan viimevuoden tulosta mukaviin maastoihin :) Jos sinulla on tarjota minulle kilpasarjaan 42,5km paikkaa älä epäröi ottaa yhteyttä :)

Lue lisää

mikael sikkilä
0503559522
mixsikki@gmail.com

43 km Naiset ja miehet

Ostaisin sarjan Miehet 13,5km yhden peruutuspaikan.

Lue lisää

Juha Räsänen
0401305220
juha.rasanen2009@gmail.com

13,5 km

Ostan 42.5km matkalle paikan. Terkuin, Elina

Lue lisää

Elina Parri
0406707574
elina.parri@gmail.com

43 km Naiset ja miehet

Viesti Yhteystiedot Sarja

En ollut hoksannut, että omat häät sattuivat samalle lauantaille. Myyn siis oman paikkani, hyvään kotiin.

Lue lisää

Mikko Myyjä
030 123123
mikko.myyja@halpaaon.fi

13,5 km

Ostetaan paikka 13.5km matkalle miesten sarjaan. Yht.otot puhelimitse.

Lue lisää

Janne Hytti
0469225970
janne.hytti@europe.com

13,5 km